NASZA
HISTORIA

Pierwsze małe, składane krzesełka turystyczne wyprodukowaliśmy w 1991 r., dla pielgrzymów przybywających do Częstochowy na Światowe Dni Młodzieży.

Nasz produkt stał się hitem i trzy lata później krzesła wędkarskie zdominowały produkcję firmy Elektrostatyk.

Przez 25 lat wprowadziliśmy na rynek kilkadziesiąt modeli krzeseł wędkarskich, które były wyróżniane i nagradzane na największych branżowych imprezach targowych Europy. Nieustannie dostosowujemy się do zmian technik wędkarskich, a wraz z tym do zmian potrzeb i wymagań naszych klientów. Nowe koncepcje i rozwiązania rodzą się codziennie, a połączenie ich z wypracowanym przez lata doświadczeń know-how, pozwala nam wyznaczać kierunek rozwoju dla całej branży.

Aktualnie eksportujemy nasze produkty od Rygi po Belgrad, od Brukseli po Moskwę. Od 2007 r. dostarczamy również meble polowe dla Wojska Polskiego i Straży Pożarnej, a niemal 10 lat współpracy z tymi służbami świadczy o niezmiennie wysokim poziomie jakości oferowanych produktów.

WYRÓŻNIENIA
I CERTYFIKATY

Nasza firma może się poszczycić wieloma nagrodami i wyróżnieniami. zawsze łączymy z prezentacją nowych modeli krzeseł lub foteli turystycznych/dla wędkarzy.

Każdy z nich cieszył się ogromnym uznaniem, co potwierdza kilkanaście otrzymanych nagród, zarówno za całokształt, jak i za debiut w postaci produktu.

 • TECHNOLOGIA

  Mniej więcej co dekadę w technikach wędkarskich pojawia się mała rewolucja, która zmienia potrzeby i wymagania współczesnych wędkarzy. Dlatego nasza technologia stale się rozwija, uwzględniając te zmiany.

  Niezmiennie jednak stosujemy technologię odporną na duże obciążenia, używając do produkcji rur i profili stalowych o grubszych ściankach niż inne dostępne na rynku.

 • JAKOŚĆ

  Doskonała jakość produktów od zawsze była naszym priorytetem. Dlatego naszą produkcję opieramy na małych partiach produkcyjnych, co ułatwia bieżącą kontrolę i umożliwia szybką reakcję na wykryty w trakcie produkcji błąd. Jej kontrolą zajmują się 2 osoby w każdym dziale, ale wszyscy nasi pracownicy mają świadomość, że jakość produktów jest najważniejsza.

  Nasze starania o wysoką jakość potwierdza niemal brak reklamacji – stanowią one jedynie promil całej sprzedaży.

 • WYKOŃCZENIE

  Oprócz mocnej konstrukcji nasze produkty charakteryzują się doskonałym wykończeniem. Pomalowany stelaż jest łączony z częścią tekstylną, którą wykonujemy z bardzo wytrzymałych tkanin poliestrowych, powlekanych PVC, co zapewnia im wodoodporność. Do szycia używamy nici poliestrowych, takich samych jak te używane do foteli samochodowych. Izolację termiczną stanowi pianka poliuretanowa.

  Przy produkcji używamy najlepszych dostępnych na rynku maszyn: szycie – Durkopp, wtryski – Arburg, malowanie – Wagner